איך לעצב מוצר
ראשי על החברה יצירת קשר לחשבון האישי שלי לספר לחבר'המועדפיםמועדפיםTweet me סל הקניות שלי

קוד QR


 QR Code

קוד QR הוא דוגמה ליישום נכון של הרעיון הזה. קוד QR מאפשר לשמור נתונים דיגיטליים ולקודד אותם לריבוע גראפי קטן יחסית שניתן להדפיס על נייר, למשל, ושניתן לאחר מכן לקרוא בקלות ע"י כל מכשיר סלולארי נייד בעל מצלמה ואפליקציה פשוטה המותקנת עליו ויודעת לפרש את הקוד ולהציג את הטקסט, או כל נתון אחר, המוטבע בקוד ה-QR.
 הקוד יכול להכיל כמות גדולה של טקסט, תמונה כלשהי, קישור לאתר אינטרנט או לסרטון וידאו, כרטיס ביקור שכולל את כל פרטי הקשר, קופון הנחה למוצר כלשהו או אפילו את כל הדוגמאות ביחד ע"י קוד QR בודד. ע"י שימוש בקוד QR ובמצלמת טלפון פשוטה, המשתמש יכול לסרוק קוד גראפי ולקבל את הנתונים המוטמעים בו בצורה פשוטה ויעילה.
 קודי QR Code משמשים, בין היתר, למטרת קידוד ואכסון כתובות אתרי אינטרנט, במגזינים ובכתבי עת, על שילוט רחוב, לוחות מודעות, אוטובוסים, כרטיסי ביקור וכמעט על כל חפץ בו יש צורך לשמור מידע לגביו.

בעלי מכשירי טלפון נייד המצויידים במצלמה ובתוכנת ממשק קריאת הקידוד יכולים לסרוק את קוד ה-QR Code וע"י כך לתרגם באופן מיידי כתובות אינטרנט, כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון או הודעות SMS ישירות מתוך הטלפון הנייד וע"י כך להשתמש בטלפון הנייד כדי להתחבר ישירות לכתובות אינטרנט, למשלוח הודעות דואר אלקטרוני או הודעות SMS, לנצל קופונים או לקבל מידע מפורט לגבי כל מקום או חפץ עליו קודד המידע ב-QR Code. למעשה ה-QR Code משמש כקשר מיידי בין העולם הפיזי (נייר מודפס, מודעה על לוח מודעות או קופון המפורסם בכתב עת או עיתון) לבין העולם הדיגיטלי - ללא צורך בהעתקה או הקלדה של כתובות אינטרנט, כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון או הודעות טקסט ארוכות.

ראשי תנאי שימוש כניסת שתפ"ים כניסת חברות מילון מונחים  יצירת קשר   לחשבון האישי שלי   ראשי
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין